خانه / فیلم های آموزشی و گنج یابی / فیلم تست فلزیاب Alpha SX7000
گنج یاب فلزیاب طلایاب

فیلم تست فلزیاب Alpha SX7000

فیلم تست فلزیاب Alpha SX7000

دوستان زیادی پیام داده و خواستار مقایسه alpha sx7000با سایر دستگاهها شده بودند که باید ذکر کنیم که فعل حال alpha sx7000 فقط با دستگاههای بالای ۶۰میلیون تومان قابل مقایسه هست ناگفته نماند که دستگاه مارک دار و برند محسوب نمیشود و محصول انحصاری و نوپا هست ولی کارایی دستگاه در حد دستگاههای بالای ۶۰میلیون تومان هست و به علت جدید بودن قیمت پایینی دارد.

فیلم تست فلزیاب Alpha SX7000

قیمت این محصول با آموزش و تست کامل در ۱۰لایه ی مختلف خاک و سنگ و ساروج و مواد معدنی ۲۷میلیون تومان است و دارای گارانتی طلایی و تعویض بی قید و شرط میباشد.از مزایای این دستگاه میتوان به اسکن و تفکیکjust goldاشاره کرد.

 

فیل زیر تست النگوی  طلا به وزن۱۰ گرم با دیسک ۵۰ سانتی متری در هوا را نشان میدهد


 

تست دستگاه برای فلز ۱۳ سانتی متری


 

 

سایر مشخصات و عکس ها

فیلم تست فلزیاب Alpha SX7000

دوستان زیادی پیام داده و خواستار مقایسه alpha sx7000با سایر دستگاهها شده بودند که باید ذکر کنیم که فعل حال ط با دستگاههای بالای ۶۰میلیون تومان قابل مقایسه هست ناگفته نماند که دستگاه مارک دار و برند محسوب نمیشود و محصول انحصاری و نوپا هست ولی کارایی دستگاه در حد دستگاههای بالای ۶۰میلیون تومان هست و به علت جدید بودن قیمت پایینی دارد.

فیلم تست فلزیاب Alpha SX7000

دوستان زیادی پیام داده و خواستار مقایسه alpha sx7000با سایر دستگاهها شده بودند که باید ذکر کنیم که فعل حالقط با دستگاههای بالای ۶۰میلیون تومان قابل مقایسه هست ناگفته نماند که دستگاه مارک دار و برند محسوب نمیشود و محصول انحصاری و نوپا هست ولی کارایی دستگاه در حد دستگاههای بالای ۶۰میلیون تومان هست و به علت جدید بودن قیمت پایینی دارد.

فیلم تست فلزیاب Alpha SX7000

امتیاز

دوستان زیادی پیام داده و خواستار مقایسه alpha sx7000با سایر دستگاهها شده بودند که باید ذکر کنیم که فعل حال alpha sx7000 فقط با دستگاههای بالای ۶۰میلیون تومان قابل مقایسه هست

لیست قیمت محصولات
امتیاز کاربران: ۴٫۱۲ ( ۳ رای)
گنج یاب فلزیاب طلایاب

مطلب پیشنهادی

فلزیاب Golde king

فلزیاب گلدن کینگ Golden King+فیلم آموزشی

مشخصات فنی فلزیاب گلدن کینگ Golden King :       توانایی تفکیک فلزات به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

طلایاب گنج یاب فلز یاب